Odblaskowi biegacze

Wiosna to odpowiedni czas, aby pomyśleć o formie i zacząć uprawiać sport.

Jednym z tanich i przyjemnych sportów jest bieganie. Biegać możemy zarówno w dzień, jak i w nocy, dlatego warto pamiętać o bezpieczeństwie na drodze. Przygotowaliśmy kilka gadżetów w bardzo przystępnych cenach, które są przydatne podczas uprawiania tego sportu.

odblaski dla biegaczy

SASZETKA LED na telefon i klucze MAXI

Każdy z nas posiada przedmioty, które zabiera ze sobą wychodząc pobiegać.

Idealnym gadżetem który pomieści te rzeczy oraz zwiększy nasze bezpieczeństwo na drodze jest nasza saszetka LED w kolorze czarnym, kolor pasa LED żółty lub różowy. Posiada ona sprzączkę z regulacją, zapięcie na zatrzask, gumową taśmę dobrze przylegające do pasa, ładowanie przez USB.

saszetka LED USB

POKROWIEC ODBLASKOWY NA KOMÓRKĘ

Bardzo dużo osób nie wyobraża sobie sportu bez słuchania muzyki. Gadżetem, który ułatwi nam to zadanie oraz zwiększy naszą widoczność na drodze będzie odblaskowy pokrowiec na telefon. Mocowany na ramieniu nie będzie przeszkadzał podczas biegania. Dodatkowo posiada zapinanie na rzep z regulacją.

 

OPASKI ODBLASKOWE 3M ELASTYCZNE, GUMOWE NA RZEP

Biegając po zmroku lub poza miastem nie zapominajmy o gadżetach odblaskowych. Elastyczna opaska odblaskowa dostępna w trzech kolorach (żółty, różowy i granatowy) spełnia wymagania normy CE EN 13356, można założyć ją na rękę czy nogę, idealnie odbije światło i zwiększy naszą widoczność.

opaska odblaskowa opaska odblaskowa

KAMIZELKA SIATKOWA ODBLASKOWA KANGOO LUB SZELKA ODBLASKOWA SCOTCHLITE

Na bieganie wieczorną porą przyda się kamizelka lub szelka odblaskowa, dzięki której zwiększymy swoje bezpieczeństwo. Szelki są bardzo wygodne i występują w rożnych kolorach i rozmiarach. Kamizelka jest żółta lekka, zgrabna, wykonana z siatkowej tkaniny z mała kieszonką z przodu zapinaną na zamek. Z boku taśmy elastyczne z klipami regulującymi dzięki czemu jest uniwersalna .

kamizelka siatkowa odblaskowa

Po zaopatrzeniu się w te gadżety możemy ruszać na bezpieczny trening 🙂

Pochwalcie się w komentarzach Waszymi odblaskowymi gadżetami!

Udostępnij ten post swoim znajomym

Łukasz Koźlarek Opublikowane przez: