O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy producentami wszelkiego rodzaju produktów odblaskowych. Produkujemy odblaski dla dzieci i dorosłych, odblaski dla ludzi i dla zwierząt, odblaski dla sportowców i dla zwykłych zjadaczy chleba. Odblaski dla szkół, przedszkoli, urzędów, policji, wojska czy straży pożarnej. Odblaski drobne (zawieszki odblaskowe, opaski czy naklejki odblaskowe) i większe (kamizelki i szelki odblaskowe czy odblaskową odzież). O odblaskach wiemy wszystko. I tą wiedzą chcemy się z Wami podzielić.

Dlatego założyliśmy blog odblaski.pl.

W tym miejscu będziecie mogli znaleźć wszystkie informacje, które pozwolą Wam jeszcze lepiej zadbać o siebie i swoich bliskich. Podzielimy się z Wami zarówno niezbędnymi informacjami prawnymi – kto, gdzie i kiedy musi mieć na sobie odblask.

Doradzimy Wam jakie odblaski ubrać na rower, w jakie odblaski wyposażyć dziecko w drodze do szkoły, podpowiemy Wam jakie dobrać odblaski na prezent dla mamy, taty, męża, żony czy dziecka 🙂 Jak przekonać młodzież do noszenia odblasków? Mamy parę pomysłów.

Blog odblaski.pl jest dla Was, my jesteśmy dla Was – pamiętajcie, zawsze możecie nas zapytać o każdą sprawę związaną z odblaskami – chętnie pomożemy.

Zapraszamy!