Informacja z ostatniej chwili! Naukowcy odkryli nowy związek chemiczny – ReFl_24

Wiadomość pojawiła się w branżowych magazynach dosłownie przed chwilą!

Przedstawiamy Wam ją jako pierwsi!

Amerykańscy naukowcy z Instytutu Refleksyjności w Silikon Valley od dłuższego czasu prowadzili badania nad odkrytym w górach Kaukazu wyjątkowym związkiem chemicznym. W ostatnich dniach przedstawili wyniki swojej pracy. Zdaniem ekspertów, to wydarzenie na miarę teorii względności czy wręcz przewrotu kopernikańskiego.

Czy ReFl_24, bo taką roboczą nazwę nosi produkt, dokona przełomu w branży odblaskowej? Wszystko na to wskazuje.

O co tak naprawdę chodzi?

Niespełna rok temu ekspedycja naukowa odkryła u podnóża Elbrusa osadę, której mieszkańcy żyli od pokoleń odcięci od cywilizacji, a ich ubrania były w całości … odblaskowe! Skąd w prymitywnej osadzie odblaskowa technologia? Okazało się, że szyli je z włókien rosnącej tylko w tym rejonie rośliny, której głównym składnikiem jest posiadający odblaskowe właściwości ReFl_24. Jednak uwagę badaczy zwróciło coś jeszcze…

I w tym miejscu zaczyna się historia niczym z filmu.

laboratoriumPo przewiezieniu próbek rośliny do laboratorium, okazało się, że poza niezwykle silnymi właściwościami odblaskowymi, ma on jeszcze jedną, nie mniej interesującą cechę. 

 

Według doniesień prasowych, osoba, która nosi odzież wykonaną z odblaskowego materiału ReFl_24, jest nie tylko lepiej widoczna, ale też zmienia się jej wygląd i otoczenie! „Pierwsze eksperymenty na myszkach laboratoryjnych, którym ubraliśmy szaliki uszyte z ReFl_24 pokazały, że samce cieszyły się kilkukrotnie większym zainteresowaniem samic. Postanowiliśmy przeprowadzić testy na ludziach. Efekt był piorunujący! Ubrałem kamizelkę odblaskową i wyszedłem przed nasze laboratorium. Wyglądałem inaczej, ludzie zwracali na mnie uwagę. Zmieniały się nawet przedmioty w moim otoczeniu!” – mówi John Shine, szef działu odblasków z Instytutu.

Jako jedyni odblaski.pl otrzymało zdjęcia Johna przed i po ubraniu kamizelki odblaskowej. Zobaczcie różnicę. Ten sam człowiek, to samo miejsce i ten sam samochód – wystarczyło ubrać kamizelkę z ReFl_24! Podobno inne efekty eksperymentu są jeszcze bardziej szokujące, niestety, pozostają póki co tajemnicą Instytutu.

odblask  odblask

Produkt jest obecnie w fazie testów rozwojowych, ale czołowi producenci odblasków już szykują nowe linie produktów z wykorzystaniem przełomowego materiału. Co ważne, wykonać można z niego zarówno opaskę czy zawieszkę odblaskową, ale i każdy element odzieży odblaskowej. Zamówienia na technologię spływają z całego świata, odblaski z użyciem ReFl_24 mają być niedługo w sprzedaży również w Polsce. Jeśli jesteście zainteresowani lub chcielibyście poznać więcej szczegółów, piszcie pytania w komentarzach. Będziemy Was informować o rozwoju produktu!

Udostępnij ten post swoim znajomym

Opublikowane przez:

2 komentarze

 1. Wiktoria
  1 kwietnia 2017

  To dlatego Egipcjanie tak wielbili koty! Odblaskowe oczy: +1000 pkt do ubóstwienia 😉

  • Daniel
   3 kwietnia 2017

   Już Egipcjanie poznali się na mocy odblasku 🙂

Brak możliwości komentowania.