Kando Plus na Promo Show Professional 2018

Promo show professional

 

PROMO SHOW PROFESSIONAL – co to takiego ?

 

Spotkanie TOP DOSTAWCÓW z przedstawicielami TOP AGENCJI REKLAMOWYCH (polskich i zagranicznych) – jest odpowiedzią na potrzeby rynku artykułów promocyjnych.

To budowanie nowej jakości, z odpowiednią oprawą.

Pomysłodawcą wydarzenia jest grupa TOP DOSTAWCÓW.

 

Na prezentację nowości Agencje zostaliśmy zaproszeni do komfortowego Hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Wszystko w kameralnej atmosferze ze strefą chill-out.

Ukoronowaniem wydarzenia była wieczorna impreza Dostawców i Agencji w jednym z warszawskich klubów (na której niestety nie mogliśmy się pojawić – ubolewamy nad tym, ale w przyszłym roku już nas tam nie zabraknie!).

Wszystko to miało na celu budowanie relacji i rozwijanie biznesu, dla całej branży artykułów promocyjnych!

Na wydarzenie obowiązywała rejestracja i określona liczba zaproszeń, którą wysłaliśmy do naszych TOP’owych klientów (jeśli ktoś z Państwa chciałby pojawić się na tych targach w przyszłym roku, a w tym roku nie dostał od nas lub innych firm zaproszenia na to wydarzenie – prosimy o kontakt).

 

Z uwagi na charakter tego wydarzenia nasza firma Kando Plus prezentowała na tych targach nową markę Refloactive.

Nasza nowa marka skupia się tylko i wyłącznie na odblaskach certyfikowanych, posiadających zazwyczaj 2 certyfikaty: certyfikat jakości produktu + certyfikat taśmy odblaskowej.

Inicjatywa stworzenia nowej marki pojawiła się wraz z wymaganiami UOKIK dotyczącymi bezpieczeństwa odnośnie produktów odblaskowych.

Wszystkie produkty które, nie spełniają norm unijnych czyli, nie posiadają CE na cały produkt są uznawane jako gadżet odblaskowy, a nie odblask.

 

Zdjęcie nr. 1 – Promo Show Professional – stoisko Kando Plus – Refloactive.

Zdjęcie nr. 2 – Promo Show Professional – stoisko Kando Plus – Refloactive.

 

Na pierwszy rzut oka tani gadżet odblaskowy nie różni się w sposób znaczący od certyfikowanego produktu odblaskowego, ale wieczorem różnica w odległości zauważenia pieszego, rowerzysty itp. jest znacząca.

Dla przykładu tanią opaskę odblaskową założoną na rękę widać z znacznie mniejszej odległości niż opaskę odblaskową z CE – różnica sięga nawet kilku set metrów!

Dlatego też, staramy się uświadamiać Państwa, że różnica kilku PLN w tym wypadku jest znacząca, gdyż nasze bezpieczeństwo to sprawa priorytetowa, a to pieszy poruszający się po zmroku nie oświetloną drogą ma obowiązek nosić odblaski (odblaski a nie gadżet odblaskowy – oferowany przez większość firm w branży reklamowej).

 

Po za tym nasza firma posiada wyłączność na sprzedaż odblasków certyfikowanych marki Salzmann w Polsce – autoryzowanego producenta odzieży i akcesoriów odblaskowych marki 3M Scotchlite.

Od tego roku podpisaliśmy również umowę na wyłączną sprzedaż zawieszek odblaskowych twardych certyfikowanych marki Coreflect w Polsce.

Dysponując taki asortymentem i zabezpieczeniem pod kątem wyłączności na sprzedaż odblasków tych marek w Polsce, śmiało możemy określić siebie jako lidera w branży odblasków certyfikowanych w Polsce.

 

Video relacja z targów PSP:

 

Lista wystawców biorących udział w PSP 2018 dostępna jest o tutaj:

http://promoshowprofessional.pl/pl/#wystawcy

 

Po za tym na stronie promoshowprofessional.pl znajdziecie Państwo również katalogi wystawców, w tym również nasze (odblaski24.com.pl i refloactive.com).

 

Zapraszamy również do oferty odblasków certyfikowanych dostępne na naszej stronie:

https://www.refloactive.com

 

Udostępnij ten post swoim znajomym

Łukasz Koźlarek Opublikowane przez: