Być jak Karl Lagerfeld

Odblaskowa moda

Odblask … czy kojarzy się z ładnym , ekskluzywnym dodatkiem , modnym gadżetem – czy z niezbyt „twarzową” koniecznością?
Na problem zwrócił uwagę światowej sławy projektant mody – Karl Lagerfeld, wychodząc na wybieg w  … kamizelce odblaskowej. W takie same kamizelki ubrał piękne modelki.
Kamizelka odblaskowa była dość zwykła i toporna , nie dodawała uroku. Ale nie to było najważniejsze. Kamieniem milowym był mariaż modowych wybiegów i kamizelki ostrzegawczej.
Ten przełom sprzed kilku lat zainspirował producentów odzieży odblaskowej. Pomyśleliśmy, że każdy zakładając odblask, nadal chce po prostu wyglądać dobrze. Czy dziecko, czy sportowiec, czy senior, czy rowerzysta, czy motocyklista. Pomału zaczęliśmy profilować naszą ofertę nie zapominając o bezpieczeństwie, funkcjonalności ale i o pomyśle na fajny i modny dodatek.

Projektowanie odblaskowej odzieży?

To cel dla KANDO Plus

Zaczęliśmy od dzieci. Pokazaliśmy, że kamizelka dla dzieci nie musi być smutna, żółta i zapinana z przodu na zwykłe rzepy. Można trochę „powalczyć” ciekawym designem, nowym krojem, pobawić się kolorami , nadrukami, ciekawymi obrazkami nadrukowanymi na kamizelkach. Okazało się , że jest odzew.  Nie przydługie i nudne prelekcje o bezpieczeństwie  (małe dzieci i tak najwięcej przyswoją poprzez zabawę) , ale wesołe, odblaskowe ciuszki potrafią zdziałać największe cuda edukacyjne.
Z czasem okazało się, że nasi Klienci sami zgłaszają swoje pomysły, zadrukowywaliśmy już kamizelki prześlicznymi logotypami przedszkoli .
Sportowcy przywiązują wagę do słowa „gadżet”. A więc odblask na ekstremalne warunki – świetne parametry, wygoda , pomysł i funkcjonalność. I tu jesteśmy na dobrej drodze. Projektujemy, poszukujemy najlepszych dostawców surowców, sprawdzamy parametry . Dobrą okazją są międzynarodowe targi poświęcone bezpieczeństwu. Ostatnie – w Dusseldorfie w dniach 27-30 października, zaskoczyły nas mnogością rozwiązań i najnowszych pomysłów.  Wszystko po to, aby rowerzysta, biegacz i pieszy byli bezpieczni wyglądając przy tym – perfekcyjnie.
Przed nami wdrożenie wielu pomysłów . Modyfikujemy hasło z „moda na odblaski” na „modne odblaski”  – nasi projektanci  pracują pełną parą.
Zachęcamy do śledzenia naszych nowinek na stronie internetowej : www.odblaski24.com.pl – u nas nigdy nie wieje nudą. Każdego dnia jesteśmy coraz bliżsi spełnienia marzenia sławnego K.L. – Odblasku na wybiegach mody!

Udostępnij ten post swoim znajomym

Opublikowane przez: