Top 5 – odblaskowe hity 2015

odblaskowe nowości – co będzie trendy w 2016

Rok 2015 upłynął nam pod znakiem systematycznego budowania świadomości wśród pieszych i rowerzystów oraz sportowców  – co zrobić, aby polepszyć swą widoczność w ruchu ulicznym.
Już ochłonęliśmy nieco po szoku wywołanym ustawą z września 2014 – nakładającą obowiązek noszenia odblasków poza terenem zabudowanym na wszystkich – również osoby dorosłe. Co prawda do dziś wiele osób nadal nie przywiązuje wagi do obowiązującego prawa, ale wyraźnie widać już przełom i znaczny wzrost zainteresowania konkretnymi , dedykowanymi produktami odblaskowymi.
Hitem 2015 stała się popularna opaska odblaskowa samozaciskowa – najchętniej kupowana w kolorach najlepiej odbijających  światło, tj. w seledynowym i srebrnym. Opaska jest uniwersalna, do założenia na rękę lub nogę, niekłopotliwa – i relatywne tania. Ten produkt został najbardziej spopularyzowany, wyprzedził nawet popularną kamizelkę odblaskową.

 

Udało nam się spopularyzować kamizelki odblaskowe dla dzieci, wprowadzić na rynek wiele wariantów rozmiarowych i ciekawych designów. Kamizelka odblaskowa dla dzieci to niewątpliwy hit 2015 – numer 2 po opasce odblaskowej.

 

Numerem 3 są zawieszki odblaskowe, breloki przyczepiane do plecaka – kilkadziesiąt wzorów i kolorów breloków odblaskowych – to obok kamizelek odblaskowych ulubiony produkt urzędów, państwowych, szkół i przedszkoli – jednostek odpowiedzialnych za bezpieczeństwo dzieci.
Nr 4 to akcesoria rowerowe – rękawy odblaskowe na rower, sakwy rowerowe, narzutki odblaskowe dla rowerzystów, szelki , lampki rowerowe.
Nr  5 to worki i  chusty odblaskowe – prosty sposób na zastąpienie nie zawsze lubianej lub możliwej do założenia kamizelki odblaskowej.

W nowy, 2016 rok wchodzimy mocno z ofertą designerskich produktów LED oraz podwyższamy poprzeczkę jakościową oferowanych produktów i wychodzimy naprzeciw modowym trendom.
Naszym celem jest przekonanie Was, że odblask może być modnym gadżetem, a nie przykrym obowiązkiem. Wprowadzimy naszych Klientów w tajniki odblaskowych parametrów, pokażemy – dlaczego warto zwracać na nie uwagę i jak one przekładają się nasze bezpieczeństwo w konkretnych przypadkach.
Przekonamy Was, że czasem warto zainwestować nieco więcej, aby zwielokrotnić efekt odbicia światła. Ciekawą kropką nad „i” niech będzie pochylenie się nad bezpieczeństwem piesków – w związku z dużym zainteresowaniem naszych Klientów będziemy dalej sukcesywnie rozwijać dział PET.
Zostańcie Państwo z nami, obiecujemy, że będziemy Was mile zaskakiwać! 😉

Udostępnij ten post swoim znajomym

Opublikowane przez: