Odblaski dla motocyklistów

co wiemy, co wiecie

W KANDO Plus staramy się robić co w naszej mocy, żeby podnieść poziom bezpieczeństwa na drogach. Jesteśmy w wielu miejscach by rozmawiać, edukować i pokazywać Wam najlepsze odblaskowe rozwiązania. Trochę na temat odblasków wiemy i chętnie się z Wami tą wiedzą dzielimy. Spotkania z Wami są najlepszą okazją, by powiedzieć Wam co wiemy my, ale zarazem dowiedzieć się co wiecie Wy, czego potrzebujecie, czego Wam brakuje.
Taką okazją był też MotoKonkurs, który ostatnio zorganizowaliśmy na naszym profilu Facebook. Proste z pozoru zadanie (zdjęcie na motocyklu z widocznym odblaskiem), spotkało się jednak z niemałymi trudnościami. Z maili, które do nas przesłaliście okazało się, że wielu z fanów jednośladów … nie jeździ w odblaskach.
Jako że lubimy wyzwania, potraktowaliśmy i to jako projekt do zrealizowania. Jak przekonać harlejowca, żeby ubrał kamizelkę odblaskową? Może macie jakieś propozycje? Chętnie z Wami o tym porozmawiamy i wysłuchamy Waszych pomysłów, może wspólnie stworzymy odblaskowy hit dla motocyklisty! Najciekawsze pomysły na pewno nagrodzimy!
A tymczasem na uczestników naszego motokonkursu czekają nagrody:
II miejsce zajęła Pani Ewa Suchowicz, która nie do końca spełniła wymagania regulaminu, ale za wyjatkowe zaangażowanie otrzymuje od nas specjalny rabat na zakupy produktów Moto w sklepie odblaski24.com.pl w wysokości 50%! Rabat obowiązuje do 6 maja i dotyczy zakupów dla siebie i swojego „plecaczka”.
Gratulujemy i zapraszamy!

Zwycięzcą I motokonkursu KANDO Plus i zdobywcą I nagrody – Odblaskowego plecaka marki PROVIZ, zostaje Pan Arkadiusz Maślanka, który świeci odblaskowym przykładem na zdjęciu poniżej oraz abat na zakupy produktów Moto w sklepie odblaski24.com.pl w wysokości 50%!
Gratulujemy!!
A wszystkim, którzy nasz motokonkurs polubili przypominamy, że do 6 maja mogą skorzystać z wyjątkowej promocji na odblaskowe akcesoria moto z 20 % rabatem! W zamówieniu prosimy wpisać nick z Facebooka.
motokonkurs

Udostępnij ten post swoim znajomym

Opublikowane przez: