Na jesień – odblaski!

Co wybrać i jak nosić?

Jesień zagościła na dobre, godziny na zegarkach przesunięte, zmrok zapada coraz szybciej, a warunki pogodowe nie sprzyjają bezpieczeństwu pieszych na drodze. Dni są coraz krótsze, wieczory dłuższe, a do tego mgła i opady. To znak, że należy jeszcze bardziej zadbać o swoje bezpieczeństwo.
Jesienią należy szczególnie zwrócić uwagę na to, aby zwiększyć swoją widoczność przez zastosowanie elementów odblaskowych i tym samym dać się zauważyć kierowcom. Każdy ma obowiązek stosowania odblasków po zmroku, ale to my – rodzice i wychowawcy – jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo dzieci. W naszej ofercie znajdziecie wiele odblaskowych gadżetów dla swoich pociech.

Wybraliśmy dla Was kilka produktów

Dla najmłodszych przedszkolaków rewelacyjnym rozwiązaniem są mini szelki v-vest. Dostępne w czterech różnych kolorach – żółtym, pomarańczowym, różowym i niebieskim. Szelki nie krępują ruchów, a wgrzane psy odblaskowe znacznie zwiększają widoczność dziecka po zmroku.
Kamizelki odblaskowe, to uniwersalne rozwiązanie dostępne w kilku rozmiarach (od 2 do 16 lat) i modelach-od wkładanych przez głowę, po te zapinane z przodu.
Dodatkowo warto też do plecaka naszej pociechy doczepić zawieszkę miękka lub twardą. Kolorowe zwierzątka, owoce i kształty z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i tym starszym.
Na rękę polecamy opaski samozaciskowe z motywem dziecięcym – autkiem lub buźką. Mamy również coś specjalnego dla przedszkoli -€“ wąż odblaskowy dostępny w dwóch wymiarach (5 m i 7 m) Wąż wykonany jest z nieprzemakalnej tkaniny, wypełniony lekką pianką, wyposażony w uchwyty z naszytymi paskami odblaskowymi. Niezwykłe rozwiązanie! Dzięki 26 lub 30 uchwytom pomoże dzieciom ustawić się w parach, a wychowawcom bezpiecznie spacerować z całą grupą przedszkolną. Nasze odblaski wyróżnia to, że można na nie nanieść dowolny nadruk dzięki czemu stają się wyjątkowe!

Udostępnij ten post swoim znajomym

Opublikowane przez: