Kamizelki odblaskowe na lato? Przemieszczaj się wygodnie!

Wystarczy spojrzeć za okno by dostrzec, że wielkimi krokami zbliża się lato. Temperatury w Polsce osiągają bardzo przyjemne liczby i powodują uśmiech na twarzy wszystkich lubujących się w spędzaniu czasu aktywnie, na łonie natury.

Już od początku wiosny zauważamy wzmożony ruch rowerzystów i biegaczy na ulicach. Dobra pogoda przyciąga również grupy wycieczek i biwakujących rodzin. Jest to czas w którym należy zadbać nie tylko o wypoczynek i atrakcje dla swoich bliskich, ale również (głównie) o ich i swoje bezpieczeństwo.

Podróżowanie jednośladowymi środkami transportu, spacer, bieg lub zorganizowane wycieczki plenerowe narażone są na niebezpieczeństwo jakie czyha ze strony innych pojazdów uczestniczących w ruchu drogowym. Prawo mówi, że od 31 sierpnia 2014 r. każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego grozi mandat.

Większość dorosłych jak i dzieci (stale coraz bardziej edukowanych na ten temat) ma świadomość obowiązku na nich spoczywającego, który prowadzi do zwiększenia ich widoczności i bezpieczeństwa na drodze. Jednak jak wyposażyć się w odpowiednią odzież, gdy na zewnątrz 30 stopni a nad głowami praży przepiękne słońce ?

 

W odpowiedzi na ten problem, wprowadziliśmy do sprzedaży kamizelki siatkowe. Są to kamizelki odblaskowe wykonane w całości lub połowicznie z materiału siatkowego „mesh fluo”, który przepuszcza powietrze i uwalnia nasze ciało od nadmiernej potliwości w warunkach zwiększonej temperatury. Niektóre z nich wyposażone są w pojemne kieszonki, umożliwiające przechowywanie przedmiotów podczas przemieszczania się, jak i nowoczesne udogodnienia pozwalające na obsługę smartfona przyczepionego do ubrania, dzięki zastosowaniu przezroczystej folii.

Polecane przez nas kamizelki wyposażone są w odblaskowe pasy, wykonane z najwyższej jakości materiałów odblaskowych 3M, posiadających certyfikat CE.

Dzięki takim udogodnieniom i jakości proponowanych przez nas produktów, zwiększenie bezpieczeństwa osobistego nie będzie już przymusowym obowiązkiem związanym z cierpieniem i brakiem wygody, ale nowoczesnym, eleganckim i komfortowym ubiorem.

 

 

 

Polecane produkty

Więcej produktów dostępnych w sklepach: Odblaski24.com.pl oraz Refloactive.

 

 

Udostępnij ten post swoim znajomym

Łukasz Koźlarek Opublikowane przez: