Zimo przybywaj!

Astronomiczna zima już jest. Ale jak spojrzeć za okno to ciężko dostrzec choćby płatek śniegu. Czy możemy liczyć na odrobinę zabawy na białym puchu? Wszystko wskazuje, że prawdziwa zima zagości u nas już niedługo i warto być do niej przygotowanym lepiej niż drogowcy :).
Co potrzebne? Jak się ubrać i o czym nie zapomnieć? Przygotowaliśmy dla Was garść cennych porad

Po pierwsze – ciepło

Odpowiednio przygotowany narciarz, snowbordzista czy saneczkarz musi pamiętać o odzieży z odpowiednią wentylacją. Zabawy na mrozie wbrew pozorom potrafią też solidnie rozgrzać i spocić ciało, odpowiednia termoaktywna i funkcyjna odzież zabezpieczy Cię przed wychłodzeniem i zapewni jednocześnie dobrą wentylację.
Świetnie sprawdzi się oddychający T-SHIRT z gładkiego poliestru, na który najlepiej ubrać funkcyjny odblaskowy polar 3M. Odzież wierzchnia powinna zabezpieczyć nas przed śniegiem i wilgocią, doskonale sprawdzi się odblaskowa kurtka softshel dostępna w wersji męskiej damskiej. Tak ubrani możemy spokojnie zakładać narty i wychodzić na stok – mróz nam niegroźny.

Po drugie – bezpiecznie

Skoro opanowaliśmy już walkę z zimnem, trzeba skupić się na bezpieczeństwie – o tym nigdy nie zapominajmy! Obowiązkowy kask mamy na głowie, warto umieścić na jego tylnej części naklejkę odblaskową – drobny i tani element, a potrafi zdziałać wiele :).
Być widocznym na stroku – bardzo ważna rzecz, niestety przez wielu narciarzy pomijana. A przecież bardzo często szusujemy po zmroku. Co prawda stoki są oświetlone, ale niejednemu z nas zdarzyło się wjechać w zakręt, do którego nie dociera światło reflektorów. Co wtedy?
W odblaski znajdziecie całą gamę akcesoriów i odzieży odblaskowej, która sprawi, że będziecie najbardziej widoczni na stoku po zmroku!
Dla dzieci polecamy kamizelki odblaskowe 3M, kamizelki odblaskowe Kangoo. Również dorośli znajdą dla siebie doskonałe i wygodne kamizelki odblaskowe Scotchlite – to produkt, który zmieści się w kieszeni kurtki, łatwo go nałożyć nawet na grubą, puchową odzież, do tego szybko wysycha i nie nasiąka śniegiem.
Warto też zadbać o dodatki – odblaskowa tuba to produkt, który nie tylko zwiększa Waszą widzialność, ale też zabezpieczy przed wiatrem, poliestrową opaskę odblaskową na rzep można nałożyć na rękę lub nogę, brelok LED wystarczy przypiąć do kurtki, kasku, czy plecaka, a pokrowiec odblaskowy na komórkę to nie tylko doskonały efekt odblaskowy, ale też zabezpieczenie telefonu przed śniegiem (mając go jednocześnie cały czas pod ręką 🙂 ).

Po trzecie – modnie i wygodnie

Zdjęcia z zimowych szaleństw na białym puchu zdobią nasze albumy, ściany – te domowe i facebookowe :). Jest więc jasne, że chcemy na nich wypaść jak najładniej. Odzież sportowa już dawno przestała mieć tylko funkcję techniczną, musi być też modna. Taka jest odzież i akcesoria odblaskowe w Odblaski24 – wszystkie produkty pochodzą od najlepszych marek – 3M, Proviz czy Scotchlite gwarantują wyrób z najwyższej półki, doskonale uszyty i świetnie leżący na użytkowniku.
Moda – wygoda – bezpieczeństwo.
Życzymy Wam udanych, niezapomnianych i przede wszystkim bezpiecznych zabaw na stoku i lodowisku. Pamiętajcie – dobra zabawa musi się dobrze skończyć :)!

Udostępnij ten post swoim znajomym

Opublikowane przez: