Odblaski na plecak – co i dla kogo ?

Plecak jest podstawowym elementem wyposażenia każdego ucznia. Często widujemy gadżety odblaskowe w postaci zawieszek lub innych rozwiązań i omijamy je szerokim łukiem, nie widząc dla nich praktycznego zastosowania.

Wiele nawet nie przystosowanych produktów do wieszania na plecaku, warto wkomponować w jego powierzchnię, czyniąc nasze dziecko dużo bardziej widocznym w słabo oświetlonych miejscach i na drogach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapobiec tragedii.

Producenci odblasków, wyszli temu zagadnieniu na przeciw, oferując całą gamę produktów odblaskowych przystosowanych do wieszania na plecaku. Dla małych dzieci zawieszki odblaskowe, czy certyfikowane maskotki o odblaskowej powierzchni nie tylko zwiększą ich widoczność ale i będą przyjemną w wykorzystaniu zabawką.

Twarde zawieszki odblaskowe doskonale spisują się jako kolekcjonerski symbol ale również świetne miejsce na reklamę Twojej marki!

Doskonałym sposobem na jeszcze większą powierzchnię odblaskową w trakcie powrotu dziecka ze szkoły, z jednoczesnym brakiem zmiany wyglądu samego plecaka, są odblaskowe pokrowce na plecak, które zakładamy przed wyjściem i zdejmujemy jak tylko chcemy.

 

Więcej produktów dostępnych w sklepach: Odblaski24.com.pl oraz Refloactive.

Udostępnij ten post swoim znajomym

Łukasz Koźlarek Opublikowane przez: