Odblaski dla przedszkoli

Odblaski są najważniejszym produktem ochronnym dla pieszych przemieszczających się nie tylko po zmroku w terenie niezabudowanym, ale dla każdego pieszego dbającego o swoje bezpieczeństwo.

Jedną z najważniejszych grup odbiorców tych produktów są przedszkola i szkoły. To właśnie najmłodsi, bardzo często przemieszczający się w zorganizowanych grupach, poddani są niebezpieczeństwu ze względu na możliwość wmieszania się w tłum, oddalenia od grupy, szybkich nieskoordynowanych ruchów naturalnych dla dzieci lub po prostu wtargnięcia na ulicę.

Przedszkola lub grupy często wyposażają swoich podopiecznych w jednakowe koszulki lub przepaski, jednak czy jest to wystarczająca rzecz, by mogła uniknąć tragedii?

Prawda – ujednolicenie ubioru dzieci sprawia, że zmniejszamy prawdopodobieństwo zgubienia się podopiecznego lub szybszą możliwość jego zauważenia przez wychowawcę, lecz nie jest to wystarczające zabezpieczenie, w wypadku innych uczestników ruchu.

Jednym z najpopularniejszych produktów zwiększających widoczność i bezpieczeństwo dzieci na drodze są opaski samozaciskowe. Ponadto proponujemy sprawdzone rozwiązania:

Firma Kando Plus, jako wiodący producent produktów odblaskowych i najszybciej rozwijająca się firma w Polsce produkująca odblaski, została odznaczona dwoma wyróżnieniami z innowacyjne produkty ochrony osobistej dzieci w wieku przedszkolnym.

Dlatego za radą ekspertów polecamy produkt który zajął 3 miejsce w kokursie Super Gift w kategorii „Produkt powyżej 100PLN” – Wąż odblaskowy SMOK MORO. Jest to produkt dzięki któremu w przyjazny sposób sprawimy że przedszkolna grupa dzieci będzie ustawiona w jednym szyku, w parach podczas spaceru, za razem będąc widoczną dzięki zastosowaniu najwyższej jakości odblaskowych elementów.

Złoty medal w konkursie FestiwalDruku.pl otrzymała technika druku – Odblaskowy Termotransfer z efektem tęczy – technika ta nie jest jedynie zwykłym przeniesieniem grafiki na odzież czy inne gadżety, ale dzięki innowacyjnemu efektowi tęczy – jest ciekawa dla dzieci oraz co najważniejsze – odblaskowa.

Udostępnij ten post swoim znajomym

Łukasz Koźlarek Opublikowane przez: